Leider ist ein Fehler aufgetreten. Bitte wiederholen Sie diese Aktion später.
G
Simplă, frumoasă, reglată bine, sunet curat
Nu mă așteptam să aibă acest nivel de calitate la prețul accesibil pe care-l are. Sună curat și echilibrat. Acordajul e ușor de făcut și e stabil. Culoarea este exact ca în poze. Imi place foarte mult fretboard-ul închis la culoare si omogen. Corzile sînt la distanța optimă față de taste. Doar punctele de reper de pe fretboard le-aș fi făcut un pic mai mari și mai albe, mai ușor de văzut, dar asta o spun probabil și pentru că am 50+ și mi-a cam scăzut vederea. Incă nu-mi dau seama exact dacă cheile acordaj sunt metalice sau de plastic (tind să spun că de plastic - nu mă deranjează).
Inițial am ales-o pe cea neagră, dar m-am răzgîndit pentru că n-aș fi știut ce se ascunde sub vopsea. In cazul acesteia pe care am cumpărat-o văd o fibră de lemn perfectă prin lacul transparent.
O chitară faină. Recomand.
Inițial am ales-o pe cea neagră, dar m-am răzgîndit pentru că n-aș fi știut ce se ascunde sub vopsea. In cazul acesteia pe care am cumpărat-o văd o fibră de lemn perfectă prin lacul transparent.
O chitară faină. Recomand.
0
0
Bewertung melden