Leider ist ein Fehler aufgetreten. Bitte wiederholen Sie diese Aktion später.
z
Widać taniość
Kupiłem te gitarę sluszony dobrymi opiniami Youtuberów i to był bląd. Gitara gra fajnie, trzyma strój, była dobrze nastrojona i ustawiona i to tyle z plusów. Fretwork do bani. Progi nie wypolerowane. Progi nabite nierówno - trzeba szlifować bo inaczej nie da się grać przy niskiej akcji strun. Gitara na pierwszy zut oka wygląda fajnie. Jak już się człowiek nacieszy i minie euforia to widać taniość w materiale i lakierach. Ten mostek Babicz to tragedia jeśli chodzi o palm muting i wygodę grania - prawa ręka powinna leżeć na mostu a tu nie da się bo struny są poniżej linii mostka i wytłumienie ich wymaga kombinacji alpejskich.
Odesłałem produkt.
Odesłałem produkt.
0
0
Bewertung melden
Leider ist ein Fehler aufgetreten. Bitte wiederholen Sie diese Aktion später.
K
Mój pierwszy Harley Benton.
Wczoraj otrzymałem przesyłkę z gitarą. Nie spodziewałem się, że będzie tak pięknie wykończona. Mimo, że nie zamawiałem setupu gitara była dobrze zestrojona. Po drobnej korekcji nadawała się do grania. Pickupy wymagały drobnej korekcji ustawienia wysokości. Akcja strun idealna do moich potrzeb i przyzwyczajeń. Przełącznik ALTER daje ogromne możliwości ustawień dźwięku. Jedyne czego mi brakuje, to "treble bleed". Mostek nie sprawia żadnych problemów, trzyma strój i pięknie się prezentuje.
1
0
Bewertung melden